Makina Otomasyonu

Makina Otomasyonu

Makineleşme döneminin başlangıcından bu yana dünyada büyük bir mal üretimi ve tüketimi gelişmiştir. Makina mekanik donanımı ve bunu kontrol eden yapısı ile otomasyon sisteminden oluşmaktadır. Otomasyon sistemi ne kadar gelişmiş olursa makine o kadar güvenli ve verimli olur.

Makina tasarımcıları mekanik tasarımı ve istenilen proses hazırladığında bu sistemin otomasyon tasarımına başlanır. Üreticinin taleplerine göre kullanılacak sensörler, switchler, dönüştürücüler, kumanda aygıtı seçilir ve sistem tasarlanır.

Hareket kontrolü ve PLC programlama konularında Özgünaydın uzman kadromuzla, size daha düşük işletme ve yatırım maliyetleriyle, daha az enerji ve kaynak kullanarak, daha hızlı, daha kârlı ve daha kaliteli bir makine üretim fırsatı sunar.
Otomasyon çözümlerimiz, makinelerinizin ve proseslerinizin güvenli bir yazılım tarafından kontrol edilmesini, çalışma bilgilerini online olarak okuyabilmeyi, prosese ilişkin iş akışını uygulayabilmeyi ve kritik operasyonları daha hızlı ve verimli yönetebilme imkânı sağlar.

Sayfamızı Paylaşın